Usługa frezowania CNC w dobrej cenie – WOODX z siedzibą w Warszawie

Optymalną metodą cięcia zakrzywionych kształtów – niezależnie od materiału, z którym pracujemy – jest frezowanie CNC. Dzięki obrabiarkom CNC proces frezowania stał się dużo prostszy i szybszy niż w przypadku korzystania z ręcznych metod obróbki materiałów. Skorzystaj z usługi profesjonalnego frezowania – zapraszamy! Jeżeli szukasz firmy, która świadczy usługi frezowania, to nie mogłeś lepiej trafić. Nie tylko wykonamy zlecone nam prace w krótkim czasie, ale również w przystępnej cenie i na najwyższym poziomie. Zajmujemy się cięciem oraz frezowaniem CNC płyt MDF, sklejki, płyt wiórowych, dibondu, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, a także drewna. Nasz zespół fachowo wykona powierzone nam zadanie. Frezowania i wycinanie CNC wykonujemy na maszynie z polem roboczym 2000х3000 mm. Zachęcamy do współpracy Klientów z Warszawy i okolic.
Frezowanie MDFu w Warszawie

Frezowanie MDFu

Frezowanie sklejki w Warszawie

frezowanie sklejki

Frezowanie Drewna w Warszawie

Frezowanie Drewna

Frezowanie PCW w Warszawie

frezowanie Plexi

Frezowanie Dibondu w Warszawie

Frezowanie Dibondu

frezowanie PCW

Frezowanie PCW

Podstawowe zalety frezowania to m.in.:

  • wysoka prędkość cięcia CNC, która może wynosić nawet 20000 mm/min.
  • możliwość obróbki CNC na określoną głębokość (wybieranie materiau, frezowanie 3D, żłobienia rowków itp.)
  • możliwość korzystania z narzędzia tnących o różnej wielkości
  • cięcie materiałów o dużej grubości – do 150 mm
  • szeroki zakres obrabianych materiałów
  • niski koszt cięcia i frezowania

Frezowanie CNC może być wykorzystywane w rozmaitych branżach. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kontrahentów. Zapraszamy.

Zapraszamy do współpracy

Będziemy szczęśliwi, jeżeli dołączą Państwo do naszych Klientów

Nasze usługi

icon

Frezowanie CNC​​

Wykonujemy najwyższej jakości obróbkę mechaniczną tworzyw sztucznych, drewnopochodnych materiałów za pomocą frezowania. Pole robocze pozwala nam na frezowanie płyt o szerokości 2,1 m i długości 3,05 m. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie.

icon

Grawerowanie

Przy pomocy plotera frezującego wykonujemy grawerowanie 3D tablic, logotypów i innych powierzchni. Obraz może być wypukły lub odwrotnie pogłębiony.


icon

Frezowanie 3D

Używając obrabiarki CNC w trzech płaszczyznach, frezujemy w dowolnych materiałach. W naszej pracowni w Warszawie jesteśmy gotowi wykonać każde, nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zlecenie.

icon

Prototypowanie​​

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prototypowania CNC na podstawie plików z geometrią trójwymiarową. Czekamy na Twoje zamówienie.