Obróbka CNC drewna, metalu czy tworzyw sztucznych – poznaj ją bliżej

3D Frezowanie w Warszawie

Frezowanie CNC 3D – technologiczny proces, w którym frezarka CNC na podstawie otrzymanych danych przetwarza wzorzec i tworzy trójwymiarowy model produktu. Nasz sprzęt pozwala wykonywać działania w trzech płaszczyznach, dlatego technologia ta nazywa się Frezowanie 3D. Trójwymiarowa obróbka różnych materiałów odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń CNC. Nasza firma zajmuje się również produkcją dużych form wtryskowych i tłoczników. Jest to bardzo szybka i precyzyjna technologia, która pozwala uzyskać wyniki przy minimalnych nakładach środków w najkrótsze terminy.

Za pomocą frezowania CNC 3D możemy wyprodukować różne trójwymiarowe elementy konstrukcyjne, architektoniczne i krajobrazowe, a także części, formy oraz matryce do formowania próżniowego i wytłaczania.

Świadczymy pełen zakres usług obróbki CNC 3D w Warszawie:

  • 3D Frezowanie drewna, MDF, sklejki
  • 3D Frezowanie tworzyw sztucznych
  • 3D Frezowanie aluminium

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Będziemy szczęśliwi widzieć Państwo wśród naszych partnerów!

Nasze usługi

icon

Frezowanie CNC​​

Frezowanie CNC to obróbka mechaniczna materiału za pomocą frezu. Pole robocze pozwala nam na frezowanie płyt o szerokości 2,1 m i długości 3,1 m. Gwarantujemy najwyższą jakość frezowania.

icon

Grawerowanie​

Przy pomocy naszego plotera frezującego grawerujemy różne wzory i kształty w każdym rodzaju materiału i tworzywie sztucznym.​ Obraz może być wypukły lub odwrotnie pogłębiony.        

icon

3D Frezowanie

Frezujemy w 3D w dowolnych materiałach. Jesteśmy gotowi wykonać każde zlecenie, nawet najbardziej skomplikowane i wymagające, dzięki frezowaniu na obrabiarce CNC w trzech płaszczyznach.

icon

Prototypowanie​

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prototypowania przestrzennego na podstawie plików z geometrią trójwymiarową.

icon

Usługi dodatkowe ​

Oprócz usług frezowania możemy wykonywać usługi szlifowania, lakierowania, malowania i montażu gotowego produktu.

icon

Zabudowa busów

Tworzymy zabudowy busów dostawczych i kamperów. Budujemy także przyczepy kempingowe typu "teardrop trailer".